KONTAKTY

FOTOSTYL Drahoslava Kutišová
Masarykova 4 - vedle MONETA Money Bank
415 01 Teplice
tel: +420 417 539 507
info(a)fotostyl.cz
Další pobočky - Teplice Krupská, Bílina, Litvínov

» Služby

Ve všech našich prodejnách pro naše zákazníky zajišťujeme tyto služby:

digitální fotografie - EXPRESNÍ ZPRACOVÁNÍ
fotografie z filmu
průkazové foto na počkání (foto na nové elektronické občanské průkazy)
ateliérové foto
reportážní fotografie - svatby, tabla a pod.
fotoaparáty INSTAX
kinofilmy
velký výběr rámečků


fotodárky - hrnky, puzzle, polštářky, trička...
fotoknihy
fotokalendáře
fotoplátna
fotografie velkých formátů
foto alba - klasická a svatební
paměťové karty
čtečky digitálních karet
vypalování fotografií na CD
fotopříslušenství
profesionální úpravy fotografií v Adobe Photoshop
speciální efekty na fotografie k různým příležitostem dle přání zákazníka
odborná obsluha
zpracování a výdej internetových zakázek

Expresní zhotovení fotografií do 30 minut
Na počkání pro Vás vyrobíme fotografie ve špičkové kvalitě na digitálním
minilabu FUJIFILM FRONTIER LP 7500 a FUJIFILM FRONTIER 500

...podrobně

Digitální fotografie, fotografie z filmu

V naší rodinné firmě dbáme zejména na kvalitu fotografií, všechny snímky jsou ručně upraveny a zpracovány do plného formátu, který si objednáte. Každá fotografie má stejný rozměr. Používáme jen jeden papír – ten nejlepší Fujicolor SUPREME (matný či lesklý) a značkovou chemii FUJI. Fotografie jsou vyráběny klasickou chemickou cestou (žádný tisk), což zaručuje NAPROSTOU STÁLOST BAREV na dlouhá léta. Objednat můžete přímo zde na našich stránkách, donést foto na datovém nosiči či poslat přímo ze smartphonu.

 

Průkazové foto

Chcete-li pěknou fotografii, kterou budete mít na svém průkazu, rozhodně navštivte náš fotoateliér. Fotografujeme na všechny druhy dokladů VČETNĚ NOVÉHO OBČANSKÉHO PRŮKAZU. Jsme certifikovaní fotografové pro dokladové foto. U nás máte na výběr z více záběrů a na fotografování je klid. Vždy dostanete 4 ks klasických dokladových fotografií + 1 ve formátu 9x13 cm, na občanské průkazy navíc odesíláme fotografii přes aplikaci přímo na příslušný úřad.

 

Ateliérové fotografování

Fotografujeme děti, rodiny, páry, ženy, muže, těhulky, svatby, reportáže, maturitní plesy, tabla atd. V našich ateliérech je možné zapůjčit spoustou rekvizit jak pro dětské, těhotenské, vánoční, tak i pro retro fotografování, též si můžete vybrat z rozmanité nabídky našich pozadí. Všechny snímky jsou ručně upraveny a retušovány.  Snažíme se, aby fotografování pro Vás byl příjemný zážitek a výsledné fotografie ve Vás vyvolaly velké emoce.

 

Fotodárky

Vyberte si z pestré nabídky fotodárků s Vaší fotografií a obdarujte tím sebe nebo své nejbližší. Hrneček s fotografií vnoučat potěší babičku při pití čaje, polštářek s obrázkem každému připomene krásné chvíle, puzzle s obrázkem mazlíčka potěší děti, tatínek při plánování ve fotokalendáři si připomene, že spěchá za rodinou a s podložkou pod myš jako by maminka trávila celý den s dětmi i přes to, že je v práci. Tyto a spoustu dalších dárků s potiskem objednáte u nás.

 

Fotoknihy

Výjimečné okamžiky v jedné fotoknize. Máte neroztříděné fotografie? Už Vás nebaví fotoalba? Vytvořte si naši fotoknihu! Stránky knihy jsou vyrobeny z našeho nejlepšího fotopapíru, tím pádem máte fotografie v knize stejně kvalitní, jako ty které se zakládají do alba. Navíc budu uspořádány do krásné koláže a zabalené do desek dle vašeho výběru. Knihu si můžete buď vytvořit sami v naší aplikaci (zašleme na Váš e-mail), nebo ji pro Vás vytvoří obsluha našich prodejen dle Vašich přání.

 

Fotoplátna

Fotoplátno z fotografie, natažené na dřevěném rámu vyzdobí Vaši domácnost a potěší nejen Vás ale i Vaše návštěvy. Uděláme úplné umělecké dílo z Vaší fotografie z dovolené, povedené momentky či fotografií z našeho ateliéru. Uvidíte, že nebudete chtít odtrhnout své oči.

 

Fotografie velkých formátů

Nejkrásnější okamžiky našeho života si můžeme připomínat různě, například na velkoformátové fotografii, kterou Vám vytiskneme na našich tiskárnách EPSON v zářivých barvách. Dle Vašich přání fotografie rádi vložíme do rámu z naší široké nabídky.

 

Fotografování škol a školek

Po domluvě s řediteli docházejí naši fotografové do škol a školek, kde fotografují děti ve skupinách tak i jednotlivě. Fotografování bývá většinou tematické (Velikonoce, Vánoce, fotografování tříd na konci školního roku), ale dle dohody rádi dorazíme kdykoli, dle Vašich přání.

 

Reportážní fotografie

Fotografujeme svatby a jiné důležité události ve Vašem životě. Snažíme se zachytit kouzlo a výjimečnost okamžiku, tak aby se Vám při jejich shlédnutí živě vybavila atmosféra a vzpomínky.
Fotografujeme také plesy či městské slavnosti. Dle přání objednavatele můžeme na místě postavit mobilní ateliér.

MTk1NmQ1Zj