KONTAKTY

FOTOSTYL Drahoslava Kutišová
Masarykova 4 - vedle MONETA Money Bank
415 01 Teplice
tel: +420 417 539 507
info(a)fotostyl.cz
Další pobočky - Teplice Krupská, Bílina, Litvínov

» O nás

         Firma FOTOSTYL – Drahoslava Kutišová je rodinná firma provozující síť značkových specializovaných fotoprodejen v Ústeckém kraji již více než 20 let. Jedná se celkem o 4 obchody s komplexním servisem v oblasti digitálních a klasických fotografií. Všechny naše prodejny jsou vybaveny profesionálními fotoateliéry. Kontakty na naše fotoprodejny naleznete v záložce Naše prodejny.

         Od roku 2006 úzce spolupracujeme s firmou FUJIFILM. Zpracování fotografií ve formátu 9x13 - 30x40  je prováděno na digitálních minilabech značky FUJIFILM FRONTIER LP 7500 a FUJIFILM FRONTIER 500. Fotografie jsou zpracovávány na kvalitním fotopapíře FUJIFILM pod označením Fujicolor Crystal Archive Paper Supreme. Jedná se o výrobu fotografií klasickou chemickou cestou ( žádný tisk ), což zaručuje naprostou stálost barev a výdrž min. 50 let. Fotografie ve větších formátů (od 40x50) zpracováváme na digitálních tiskárnách.

        Při fotografování v našich ateliérech je možné zapůjčit si spoustou rekvizit jak pro dětské, těhotenské, vánoční, tak i pro retro fotografování, též si můžete vybrat pozadí. Snažíme se, aby fotografování pro Vás byl příjemný zážitek a výsledné fotografie ve Vás vyvolaly velké emoce.

        Z fotografií zpracováváme též různé fotoprodukty a zakládáme si na kvalitě zboží a služeb, které si od nás odnášíte ať už jde o vyvolané fotografie, fotoknihy, fotoplátna či jakýkoliv fotodárek.

        Samozřejmostí v našich prodejnách je odborné poradenství, servis a individuální a vstřícný přístup ke každému klientovi. Pracujeme jako tým a budujeme dlouhodobé osobní vztahy s našimi zákazníky.

Těšíme se na Vaší návštěvu!

Drahoslava Kutišová a tým FOTOSTYL

MDM5OWM