KONTAKTY

FOTOSTYL Drahoslava Kutišová
Masarykova 4 - vedle MONETA Money Bank
415 01 Teplice
tel: +420 417 539 507
info(a)fotostyl.cz
Další pobočky - Teplice Krupská, Bílina, Litvínov

» Obchodní podmínky

OBCHODNÍ PODMÍNKY Drahoslava Kutišová FOTOSTYL:

1. Objednávka zboží: U každého zboží je uvedena cena včetně DPH a bez DPH. Dále je uvedena cena poštovného. Osobní odběry zboží v prodejnách Fotostyl nejsou zpoplatněny. Před odesláním objednávky je vypočtena celková cena za zboží včetně dopravného a poštovného a zákazník je vyzván k potvrzení. Kliknutím na potvrzuji objednávku se objednávka stává závaznou.

2. Doprava a platba Na základě zadání zákazníka je zboží zasláno buď poštou či dodáno do jedné z pěti prodejen Fotostyl v Teplicích, Bílině či Litvínově.

3. Převzetí zboží od přepravce Žádáme zákazníky, aby si zabalenou zásilku prohlédli přímo při přebírání zboží od přepravce. Pokud bude zjištěno mechanické poškození obalu výrobku, zkontrolujte prosím na místě před dopravcem stav zboží a v případě poškození zboží zásilku nepřebírejte nebo vyhotovte záznam o poškození zásilky a nechte si tuto skutečnost dopravcem potvrdit.

4. Záruční podmínky a reklamace - Záruční doba a záruční list Záruka na zboží je 2 roky. Záruka se nevztahuje na běžné opotřebení zboží způsobené užíváním. Reklamace: V případě, že se vyskytne na zakoupeném zboží v průběhu záruční doby vada, která nebyla způsobena jeho nevhodným užíváním, ale vadou samotného výrobku, máte právo na reklamaci – prosím kontaktujte fy Fotostyl.

5. Závěrečná ustanovení : Tyto obchodní podmínky se vztahují na všechny kupní smlouvy uzavírané mezi firmou Fotostyl a zákazníkem. Dodavatel si vyhrazuje právo obchodní podmínky měnit. Tel. Pro dotazy: 417 539 507

YTQzOWM3Nm