FOTOATELIÉRY FOTOSTYL  Drahoslava Kutišová  Vítejte u Fotostylu. Jsme rádi, že jste zde. 

NOVINKY

arr3NOVÁ ON-LINE FOTOSBĚRNAProvoz naší nové fotosběrny zahájen. Věříme, že obsluha bude příjemná a rychlá. www.fotosberna.eu... arr3AKCE FOTO 20x30 cm ZDARMAPři zhotovení min. 50 ks digitálních fotografií dostanete zvětšeninu 20x30 cm ZDARMA....

KONTAKTY

FOTOSTYL Drahoslava Kutišová
Masarykova 4 - vedle GE Money Bank
415 01 Teplice
tel: +420 417 539 507
info(a)fotostyl.cz
Další pobočky - Teplice Trnovany, Teplice Krupská
Litvínov a Bílina

Stále vyvoláváme klasický kinofilm

FOTOSBĚRNA - KVALITNÍ FOTOGRAFIE

DIGITÁLNÍ FOTOGRAFIE ON-LINE

FOTOATELIÉR

FOTKY TEPLICE

FOTODÁRKY TEPLICE

VYVOLÁNÍ KINOFILMU


Digitální fotografie

Vyberte si z různých výhodných balíčků zhotovení digitálních fotografií. Fotografie vyrábíme v jedné kvalitě, a to té nejvyšší. Prémiový papír Fujicolor SUPREME se zlatým potiskem představuje špičku mezi klasickými fotopapíry. Má vyvážené vlastnosti a vysokou gramáž. Fotografie zhotovujeme na vlastním digitálním Minilabu FUJI Frontier 500 za použití jen značkové fotochemie od Fuji.

Zakoupit lze balíčky fotografií pro zaslání na dobírku či osobní odběr. Rovněž můžete snímky buď poslat přes naší fotosběrnu www.fotostyl.cz odkaz Nová fotosběrna nebo donést do prodejny Fotostyl na paměťové kartě či CD. Při zaslání přes fotosběrnu prosím uveďte číslo objednávky z e-shopu a neberte v potaz ceny uvedené ve fotosběrně. Platí cena, za kterou jste si zakoupili balíček v e-shopu.

Přejeme hodně zážitků se skutečnými fotografiemi od Fotostylu.


N2I4ZTgy